0312 419 95 61 gurkoktercume06@gmail.com

Kızılay Tercüme Bürosu, başta İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Portekizce, Fince, Farsça, Rusça, Arapça, Slovence, Slovakça, Bulgarca, Çince, Danca, Flemenkçe, İbranice, İsveççe, Ukraynaca, Vietnamca, Romence, Norveççe, Macarca, Korece, Japonca, Lehçe, Yunanca, Tayca dilleri olmak üzere dünyanın 72 dilinde ve uygun çeviri fiyatları ile sizlere profesyonel noter onaylı tercüme hizmetleri sunmaktadır. Ankara’nın başta Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Polatlı, Sincan ve Yenimahalle ilçeleri olmak üzere, tüm Ankara sınırları dahilinde diploma, yök denklik belgeleri, transkript, pasaport, doğum belgesi, evlilik cüzdanı, vekaletname, taahhütname, ruhsat, sözleşme, ticaret sicil gazetesi, not dökümü, sağlık sertifikası ve benzeri türden her türlü evrağınıza yönelik noter onaylı ve yeminli tercüme hizmetlerimiz ve uygun tercüme fiyatları ile her an yanınızdayız.

Ayrıca, noter onayı gerektiren her türlü evrak ve dosya tercümesi için sizlere profesyonel ankara yeminli tercüme hizmetleri sunmaktayız. Noter yeminli olarak tercüme edilmesini talep ettiğiniz tüm evrak ve dosyalarınız, alanında uzman yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilmekte, son okuma ve uygunluk kontrollerine tabi tutulduktan sonra tarafınıza gönderilmektedir. Kızılay Tercüme Bürosu olarak, profesyonel yeminli tercüman kadromuz ve ekonomik tercüme fiyatlarımız ile sizlere kaliteli yeminli tercüme çeviri hizmetleri tedarik etmekteyiz.

Dijital ortamların yaygınlaşmasıyla birlikte websiteleri vazgeçilmez iletişim araçları haline geldiler. Günümüz küresel dünyasında yalnızca kendi pazarları ile yetinmek istemeyen kuruluşlar, ürünlerini ve de en önemlisi kendileri hakkında sunmak istedikleri tüm bilgi ve deneyimlerini, websiteleri aracılığıyla tüm dünya ile paylaşmaya başladılar. Bu doğrultuda websitelerini hedef kitlelere yönelik şekilde yerelleştiren şirketler, uluslararası müşteri potansiyellerini, buna paralel olarak da kazançlarını ve tanınırlıklarını artırdılar. Kızılay Tercüme Bürosu sizlere lokalizasyon desteği ve website tercüme hizmetleri ile bu alanda da hizmet tedarik etmektedir.

Ses ve Video deşifre işlemi, video ve ses kayıtlarının tercüman tarafından dinlenerek metin hale getirilmesi ve de sonrasında istenilen dile çevrilmesi işlemidir. Teknik çeviri daha ziyade Makine, İnşaat, Otomotiv, Elektrik, Elektronik, Tekstil, Gemicilik, Telekomünikasyon, Bilgi Teknolojileri, Kimya ve Kozmetik gibi alanlarda yer alan Kullanım Kılavuzu, Teknik Çizelgeler, Kurulum, Kullanım, Bakım ve Tamir Kılavuzları, Teknik ve İdari Şartnameler ve Kataloglar & Broşürler gibi türlerden meydana gelmektedir. Kızılay Tercüme Bürosu olarak sizlere profesyonel yeminli tercüman kadromuz ile teknik çeviri tercüme hizmetleri de vermekteyiz. Medikal çeviri, doğrudan insan sağlığı ile ilgili tıbbi ve medikal dokümantasyon, yazılım, cihaz, ilaç ya da ilgili müfredatların çevirisidir. Hukuki çeviri, diğer alan çevirilerine göreceli olarak daha fazla incelik taşıyan, en ufak bir hata ya da anlam kaymasında büyük sorunlara neden olabilecek çeviri türüdür. Hukuki çeviride esas olan, çevirinin yalnızca hukuk alanında deneyim kazanmış tercümanlar tarafından yapılması olup, hukuki çeviri esnasında hukuk literatüründe kullanılan tüm terimlerin doğru ve asıllarına uygun şekilde ele alınması gerekmektedir. Akademik çeviri alanında uzman ve deneyimli yeminli tercümanlarımız aracılığı ile gerçekleştirilmekte, yapılan çevirileri sizlere teslim etmeden önce gerek terminoloji gerekse içerik bakımından kontrol etmekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için, sizleri Kızılay Tercüme Bürosu, Mithatpaşa Caddesi No: 31/4 Kızılay Ankara adresimize bekleriz.

Tercüme büromuzda İngilizce-Türkçe, İspanyolca-Türkçe, Almanca-Türkçe, Fransızca-Türkçe, İtalyanca-Türkçe, Portekizce-Türkçe, Fince-Türkçe, Farsça-Türkçe, Rusça-Türkçe, Arapça-Türkçe, Slovence-Türkçe, Slovakça-Türkçe, Bulgarca-Türkçe, Çince-Türkçe, Danca-Türkçe, Flemenkçe-Türkçe, İbranice-Türkçe, İsveççe-Türkçe, Ukraynaca-Türkçe, Vietnamca-Türkçe, Romence-Türkçe, Norveççe-Türkçe, Macarca-Türkçe, Korece-Türkçe, Japonca-Türkçe, Lehçe-Türkçe, Yunanca-Türkçe, Tayca-Türkçe, Türkçe-İngilizce, Türkçe-İspanyolca, Türkçe-Almanca, Türkçe-Fransızca, Türkçe-İtalyanca, Türkçe-Portekizce, Türkçe-Fince, Türkçe-Farsça, Türkçe-Rusça, Türkçe-Arapça, Türkçe-Slovence, Türkçe-Slovakça, Türkçe-Bulgarca, Türkçe-Çince, Türkçe-Japonca, Türkçe-Danca, Türkçe-Flemenkçe, Türkçe-İbranice, Türkçe-İsveççe, Türkçe-Ukraynaca, Türkçe-Vietnamca, Türkçe-Romence, Türkçe-Macarca, Türkçe-Norveççe dil çiftlerinde yeminli tercüman hizmeti sunulmaktadır.

Anahtar kelimelerimiz tercüme büroları ankara, ankara tercüme büroları, tercüme bürosu ankara, yeminli tercüman ankara, ankara yeminli tercüme, noter tasdik ücretleri, noter yeminli tercüman, yeminli çeviri, tercümanlık ofisi, tercümanlık bürosu, ankarada tercümanlık bürosu, ankara tercümanlık ofisi, tercümanlık ofisleri ankara, tercümanlık ofisi ankara, ankarada tercume burosu, ankaradaki tercüme büroları, ankara kızılay tercüme bürosu, ankara çankaya tercüme bürosu, kızılayda tercüme büroları, tercümanlık bürosu kızılay, yeminli tercüman kızılay, kızılay çeviri büroları, kızılay tercüme büroları, tercüme büroları ankara kızılay, yeminli tercüme ankara, yeminli tercüme bürosu ankara, yeminli tercüme büroları ankara, noter onaylı tercüme, dışişleri tasdik işlemleri, vekaletname çevirisi, nüfus cüzdanı tercüme, ankarada tercume buroları, tercüme bürosu, tercüme büroları, yeminli tercüme bürosu, yeminli tercüme büroları, noter onaylı tercüme bürosu, noter onaylı tercüme büroları, online tercüme bürosu, online tercüme büroları, tercüme bürosu fiyat, tercüme bürosu fiyatlar, tercüme bürosu fiyatları, uygun tercüme bürosu, uygun tercüme bürosu fiyat, uygun tercüme bürosu fiyatı, uygun tercüme bürosu fiyatları, makale tercüme bürosu, teknik tercüme, hukuki tercüme bürosu, tıbbi tercüme bürosu, medikal tercüme bürosu, tercüme yeminli tercüme, noter çeviri, noter tasdik şeklindedir.

Türlü zorluklardaki teknik ve hukuki metinlerden, akademik yayınlara, medikal içerik ve yazılımlardan, noter onayı gerektiren dökümanlarınıza dek hemen hemen her alanda biz varız. Başta İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Rusça ve Arapça olmak üzere, sizlere dünyanın 72 dilinde profesyonel çeviri ve lokalizasyon hizmetleri sunmaktayız.

TELEFON

+90 312 419 95 61 ve +90 545 889 86 00 

E-POSTA

gurkoktercume06@gmail.com

ADRES

Mithatpaşa Caddesi İnal İşhanı 31/4 Kızılay,  Ankara 15. Noterliği Yanı

 

Kurulduğu günden beri kurumsal ve bireysel müşterilerine kaliteli ve profesyonel çeviri hizmetleri tedarik etmekte olan şirketimiz, size özel linguistik çözümler ile her an yanınızda. Ücretsiz teklif almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.